هوش هیجانی

مسیر یادگیری هوش هیجانی JEEQ

 

برای دیدن دوره‌ها روی هر سطح کلیک کنید

مدل هوش هیجانی JEEQ چیست ؟

مدل هوش هیجانی JEEQ که دو دهه مطالعه، تحقیق، پژوش، تجارب حاصل از برگزاری ده ها دوره آموزشی و پروژه‌های اجرایی است از مجموعه مهارت‌هایی تشکیل شده که کسب آنها منجر به شناخت، ارزیابی، تنظیم هیجانات و احساست و استفاده و بهره برداری از آنها می‌گردد، این مهارتها براساس مدل هوش هیجانی JEEQ نزدیک به ۱۰۰ مهارت را شامل می‌گردد که فرد را به موفقیت در زندگی شخصی و سازمانی می‌رساند بعضی از این مهارت‌ها شامل خودشناسی، خودآگاهی، عزت نفس، خودباوری، اعتمادبنفس، مدیریت تعارضات، حل مساله، تصمیم گیری، مدیریت فشارهای روانی، استرس و تاب آوری، سختکوشی و مقابله با اهمال کاری، همدلی، خلاقیت، سخنرانی و فن بیان، زبان بدن یا رفتارهای غیرکلامی، ساخت عادات خوب، روابط بین فردی، اعتماد سازی، کوچینگ، رهبری و … می‌باشد.

˅
۱
هوش هیجانی JEEQ-جواد الهی
  • تعداد مخاطبین: ۳۶۸

  • دانشگفتار: ۱۹

  • مدت: `۱۵۴

سطح یک : خودشناسی

خودشناسی بزرگترین سرمایه گذاری است که بایستی برای خودمان انجام دهیم تا بهترین کیفیت زندگی را برای خودمان داشته باشیم…سنگ بنای بهترین کیفیت زندگی مستلزم شناخت استعداد،توانمندی ها،محدودیت ها

˅
۱
دوره خود شناسی و دیگرشناسی کشف خود-جواد الهی
  • ...

  • دانش گفتار:۱۳

  • '۱۲۵

سطح دو : خودآگاهی

وظیفه اصلی انسان این است که به خود آگاه باشید تا به آنچه که بالقوه هست تبدیل شوید.هدف از خودآگاهی این است که خودمان را بهبود ببخشیم و بهتر از دیروز باشیم. با خودشناسی می توانید زندگی خود را متحول کنید.

˅
No post found

سطح سه : قابلیت‌های فکری

در مسیرتوانایی های فکری، دانش خود را گسترش دهید و

˅
No post found

سطح چهار : خودمدیریتی

در این سطح کشف می کنید که خود مدیریتی چیست و چرا توانایی شما برای اثبات این مهارت ها برای موفقیت شغلی حیاتی است.

خود مدیریتی موضوعی فراتر از انگیزه است. توانایی سازماندهی مؤثر، اولویت بندی و مدیریت تعهدات شما برای محل کار و زندگی بسیار مهم است.

˅

سطح پنج : توسعه روابط بین فردی

برای داشتن یک زندگی حرفه ای موفق، باید بتوانید با افرادی که با آنها کار می کنید ارتباط برقرار کنید. شما باید بتوانید به گونه ای با همکاران ارتباط برقرار کنید که احترام و نفوذ ایجاد کند. این دوره کوتاه به شما آموزش می دهد که چگونه با افرادی که با آنها کار می کنید ارتباط برقرار کنید، به گونه ای که اعتماد به نفس را نشان می دهد و به آنها احساس اعتماد می دهد.

˅
No post found

سطح شش :  کوچینگ و رهبری

 

آنچه خواهید آموخت که برای مدیران و رهبرانی که گزارش های مستقیم دارند، طراحی شده است، این یک برنامه مربیگری رهبری بنیادی است. کوچینگ مهارتی است که هر کسی می تواند آن را بیاموزد و همه ما می توانیم آن را ارتقا دهیم. با سرعتی سرسام آور، جابجایی های شغلی مکرر و آموزش های داخلی محدود، حرفه ای ها در همه سطوح با تغییرات دست و پنجه نرم می کنند.

˅
No post found

دوره های برگزارشده هوش هیجانی